Dobó Úti Tagóvoda Körzete :

Ady Endre tér, Ady Endre u., Árvai u., Béla u., Bene u., Bornemissza G., u Búza u., Búzapiac tér, Dobó u., Egri út, Erzsébet királyné u., Északi külhatár u., Farkasmály, Farkasmály u., Fazekas M. u., Felsőpatak u., Hajnal u., József A. u., Kármán J. u., Koháry u., Kossuth L. u. páratlan oldal 33. számtól, páros oldal 40. számtól, Kovács u., Könyves Kálmán tér, Martinovics u., Mátrai út, Orczy u., Oremus dűlő, Pipis hegy, Puttonyos dűlő, Radnóti M. u., Recski u., Széna u., Szurdokpart u., Thán K. u., Vágány u., Városkert u., Vasút u., Vasutas u., Vincze tanya, Vörösmarti dűlő, Zöldhíd u.

Epreskert Úti Tagóvoda Körzete :

Áchim A. u., Átrium sor, Berze N. J. u., Diófa u., Diósmalom u., Epreskert u., Felső Újvárosi u., Gazdász u., Gothárd u., Gyümölcsös u., Hanák Kolos tér, Hóvirág u., Kakastánc u., Kinizsi P. tér, Kont bíró u., Korcsolyás T. u., Lomb u., Nyúlmály u., Őrálló u., Papföldi u., Parti sétány, Pillangó u., Poczik F. u., Rigó u., Sárhegy tér, Sárhegy u., Seregély u., Solymos u., Szív u., Szőlőskert u., Virág u., Zöldkert u., Zsobrák u.

Fecske Úti Tagóvoda Körzete :

Alkony u., Aranysas u., Bajza J. u., Berényi u., Berta J. u., Bocskai I. u., Cinke köz, Csalogány u., Csillag u., Eötvös Lóránd tér, Esthajnal u., Farkas T. u., Fecske u., Forrás u., Gólya u., Gyalogi u., Dr. Harrer F. u., Hattyú tér, Hold u., Kálvária u., Kemény János u., Kertész köz, Kertész u., Klapka Gy. u., Kócsag u., Legenda u., Május 1. lépcső, Máriássy B. u., Nap u., Napkelte u., Napnyugta u., Óvoda, Panoráma lépcső, Püspöki u., Rédei u., Szent Gellért u., Szent Imre u., Sziget u., Tó u., Vahot I. u., Vargák tere, Vásár u., Warga L. u., Zalár J. u., Zápor u.

Jeruzsálem Úti Tagóvoda Körzete :

Alkotmány u., Almásy P. u., Arany J. u., Barátok tere, Bartók B. u., Báthory u., Bethlen G. u., Csapó u., Csend u., Csokonai u., Forgács u., Gáspár Zs. u., Gőzfürdő u., Gyöngyöspatak, Gyöngyvirág u., Hajlék u., Hársfa u., Honvéd u., Jászkürt u., Jeruzsálem u., Jókai M. u., Kálvin J. u., Kismérges u., Kodály Z. u., Kőkút u., Madách I. u., Magyar u., Mérges u., Mikes K. u., Országút u., Pesti út páratlan oldal 1-41. számig, páros oldal 2-40. számig., Sas u., Sóház tér, Sóház u., Szent István u., Szpetykó G. u., Tavasz u., Toka u., Vak Bottyán J. u., Vértanú u., Zöldfa u., Zrínyi M. u.

Katona József Úti Tagóvoda Körzete :

II. Rákóczi F. u., Almásy udvar, Bástya u., Batsányi J. u., Batthyány tér, Belváros tér, Bem apó u., Bugát Pál tér, Csobánka u., Csomor K. u., Damjanich J. u., Deák F. u., Dembinszky u., Dózsa Gy. u., dr. Puky Árpád u., Európa u., Fő tér, Gárdonyi G. u., Göncz Árpád u., Grassalkovich udvar, Hanák udvar, Hanisz I. tér, Határ u., Huszár. u., Juhász Gy. u., Katona J. u., Kékes tér, Kossuth L. u. páros oldal 2-38. számig, páratlan oldal 1-31. számig, Kőrösi Cs. S. u., Köztársaság tér, Mátyás király u., Mikszáth K. u., Móricz Zs. u., Nádor u., Palóc u., Páter Kis Szaléz u., Petőfi S. u., Puskin u., Rákóczi udvar, Rózsa u., Széchenyi I. u., Szent Bertalan u., Szent László u., Táncsics M. u., Török I. u., Tőkés tanya, Tűz u., Tűzoltó u., Vachott S. u., Vajda J. u., Vármegyeház tér, Vezekényi u.

Mátrafüredi Tagóvoda Körzete :

Abasári u., Akadémia u., Árnyas u., Avar u., Béke u., Bene vezér u., Benehát szíjja dűlő, Benelapos u., Borostyán u., Csíky Sándor u.,

Dévai Sándor u., Erdész u., Fenyves u., Fürdő u., Hegyalja u., Kalló u., Kékesi u., Kilátó utca, Kozmáry u., Muzsla u., Pálosvörösmarti u.,

Parádi u., Szalamandra utca, Tölgyes u., Turista u., Üdülősor u., Vízimalom u.

Sástó: Bagoly köz, Farkas u., Gyopár köz, Szarvas köz, Vaddisznó köz, Vadkacsa köz

Mátraháza : Bérc u., Erdészház u., Galyai u., Gyöngyösi u., Kékes-alja u., Ózon u.,

Pagoda u.,Református u., Sánc u., Sasvári u., Szanatórium u., Toboz tér

Kékestető : Csonka László u., Déli-lejtő, Északi-lejtő, Gyógyszálló u., Hegycsúcs-lejtő,

Kékestető üdülőtelep, Szanatórium u., Szarvas liget

Mesevár Tagóvoda Körzete :

Akaszka u., Bihari J. u., Búvó u., Csárda u., Felsőhíd u., Fuvaros u., Galamb u., Halastó u., Malom u., Menház u., Rozgonyi u., Sárga Kocsma dűlő, Sárosi Gy. u., Solymosi külhatár u., Szép u., Tulipán u., Verő u., Verseghy F. u., Víg u., Víztorony u.

Platán Úti Tagóvoda Körzete :

Aba u., Angyal u., Attila u., Álmos u., Árpád u., Árpád tér, Bajcsy-Zs. E. körút, Bányász u., Baross G. u., Béke tér, Berzsenyi D. tér, Botond u., Brassói u., Budai Nagy A. tér, Csonka J. u., Encsi u., Esze T. u. páros oldal, Fogarasi u., Gábor Á. u., Gyulai P. u., Hadnagy u., Hertelendy G. u., Hevesi u., Hunyadi J. u., Jászsági u., Jedlik Ányos u., Karácsondi köz, Karácsondi út, Kassai u., Kazinczy F. u., Keleti Karácsondi köz, Kisfaludy K. u., Kolozsvári u., Kölcsey F. u., Laktanya u., Lehel u., Lignit u., Páncélos u., Platán u. páratlan oldal 1-29, páros oldal 2-14., Pozsonyi u., Róbert K. u., Szabadság u., Szegfű u., Tátra u., Temesvári u., Thököly I. u., Tüzér u., Verseny u., Vörösmarty M. u.

Tündérkert Tagóvoda Körzete :

Adácsi u., Aknász u., Atkári u., Csiki u., Csillés u., Déli külhatár u., Enyedi u., Erdélyi tér, Erőmű u., Esze T. u. páratlan oldal, Gábor D. u., Gyár u., Gyártelep u., Gyergyói u., Halászi u., Ifjúság u., Iglói u., Ipar u., Iskola u., Jószerencsét u., Kandó K. u., Kenyérgyár u., Késmárki u., Lokodi J. u., Lőcsei u., Mező u., Napsugár u., Olimpia u., Pesti út 42. számtól, Platán u. páratlan oldal 31-től, páros oldal 16-tól, Ringsted u., Sport u., Szövetkezet, Tárna u., Vájár u., Visonta u., Zólyomi u.

Frissítve: 2022